A e dini se: Cilat jane Ngjyrat Tendence Pranvere/Vere 2019?

Pranvera ka hyre zyrtarisht ne jeten tone dhe bashke me te edhe koleksionet e reja te sezonit Pranvere/Vere 2019. Po cilat jane ngjyrat tendence te ketij viti? Sipas Glowsly, ngjyra dominante per vitin 2019 eshte Ngjyra e Verdhe (Yellow). Kjo ngjyre vjen me kater nuanca te ndryshme dhe sjell lirshmeri, pasi eshte nje ngjyre unisex dhe shume e vecante per t’u mbajtur si veshje dhe aksesore mode. Ne foton keto lart do gjeni kater nuancat e ngjyres se verdhe, qe propozohen nga stilistet si tendenca e 6 muajve te ardhshem per garderoben tuaj.

Te tjera ngjyra tendence per vitin 2019 jane: Ngjyra Koral (Coral color), qe vjen si kombinim i disa nuancave te Ngjyres Rozes (Pink color) me Ngjyren e Kuqe (Red color). Gjithashtu, prezente ne garderoben e ketij viti duhet te jene edhe disa nuanca te Ngjyres Blu, qe shkojne me tendencat e tjera.

Mbajini parasysh keto ngjyra teksa beni blerjet e pranveres/veres per garderoben tuaj. Nese mendoni se ky artikull eshte interesant dhe i dobishem, ju lutem pelqejeni dhe ndajeni me miqte dhe ndjekesit tuaj ne rrjetet sociale.

Mos harroni të na ndiqni në mediat sociale:
Instagram, You Tube, Facebook, Twitter, LinkedIn.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.