Anulohet Vetem pak Minuta para Fillimit Koncerti i Jennifer Lopez ne New York

Para disa ditesh lexova nje artikull ku thuhej se Elvana Gjata dukej si Jennifer Lopez ne klipin e saj te fundit. Mesa duket, J.Lo ka pesuar nje tjeter lidhje direkte me Shqiperine dhe problemet e saj.

Jennifer Lopez eshte detyruar te anulloje koncertin e saj ne New York per shkak te black-out qe mbuloi Manhattan, lagjen me te famshme te qytetit. Mungesa e energjise zgjati per disa ore dhe kengetarja e famshme eshte detyruar te lajmeroje fansat e saj se me zemer te thyer ishte e detyruar te hiqte dore nga performanca e saj ate dite.

Black-out ne New York ndodhi pikerisht ne te njejten dite kur atje ka ndodhur edhe nje tjeter black-out, qe mbahet mend edhe sot e kesaj dite. Por sipas Bill de Blasio, kryetarit te Bashkise se New York, problemi ishte mekanik … apo sic e themi ne ne gjuhen e popullit: “New York-ut nuk i ka mbajtur dot thika” -:)

Urojme qe black-out ne Manhattan te mos kete lidhje me koncertin e J.Lo dhe te mos kthehet ne mode edhe per shume koncerte te famshme te planifikuara ne hemisferen veriore gjate stines se nxehte.

Burimi

Nese mendoni se ky artikull eshte interesant dhe i dobishem, lutemi Pelqejeni dhe Ndajeni ate me miqte dhe ndjekesit tuaj ne rrjetet sociale.

Na ndiqni ne Mediat Sociale: Instagram, You Tube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.