E Hena Blu – Dita me Depresive e Vitit

Jeni ndjere pak si pa shprese sot? Edhe pse dite e hene, duket si dite e enjte qe mezi shtyhet? Mos u shqetesoni. Problemi nuk qendron tek ju, por tek vete data 20 Janar 2020.

Kjo dite njihet si E Hena Blu dhe eshte Dita me Depresive e Vitit. Pra, eshte thjesht problem astronomie qe na ndikon humorin ne kete dite te vecante te Vitit.

Ndaj nese keni plane te rendesishme qe sot duket se kane ngecur, mos e vrisni mendjen. Neser gjerat do duken me mire.

Cfare mund te bejme ne kete Dite?

Sa per sonte, gjeja me e mire per t’u bere eshte te merrni pijen e preferuar dhe mezene e preferuar dhe te festoni Diten me Depresive te Vitit.

Per ata qe nuk e shijojne pijen si mjet ngushellimi, alternativat jane: shikoni filmin e preferuar, gatuani pjaten e preferuar, degjoni muziken e preferuar, dilni beni nje xhiro me makine thjesht pre qejfin tuaj, lexoni librin tuaj te preferuar, etc. Apo akoma me mire, futuni ne Facebook dhe derdheni aty gjithe depresionin tuaj.

Nje ide akoma me e mire eshte te beni nje loje futbolli me miqte. Keshtu e largoni depresionin duke u argetuar dhe duke investuar ne shendetin tuaj.

Ja keshtu miq te dashur. Keto ishin idete si mund ta kaloni Te Henen Blu. Sado keq te duket, eshte vecse nje dite nder 365 ditet e vitit qe sapo kemi nisur. Hakuna matata miq te dashur!

Hapsire per Blerje

Shume produkte ne OFERTE (me Ulje Cmimi 40% – 75%) gjate muajit Qershor 2020 per Ju. Produktet Farmasi shume cilesore, ekologjike, pa kimikate, pa SLS, pa paraben, pa ngjyrues artificiale. Kush i ka provuar, i ka porositur perseri! Stafi yne kujdeset qe cdo porosi e bere nga ju te mberrije tek ju brenda 3 ditesh. Ketu poshte gjeni Super Ofertat e muajit Qershor; per pare gamen e plote te produkteve Farmasi vizitoni FAMILY+ Shop.

Produktet e Set-eve mund te blihen edhe vec e vec. Porosia vjen shpejt me poste drejt e ne shtepine tuaj. Pagesa behet ne momentin qe produktet mberrijne tek ju. Per Porosi apo cdo Pyetje qe keni na shkruani ne: familyplusyou@gmail.com, Inbox ne Facebook, ne Whatsapp 0683060427.

Nese mendoni se ky artikull eshte interesant dhe i dobishem, lutemi Pelqejeni (LIKE) dhe Ndajeni (SHARE) me miqte dhe ndjekesit tuaj ne rrjetet sociale.

Na ndiqni ne Mediat Sociale: Instagram, You Tube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

Lexoni te tjere artikuj per Aktualitetin Shqiptar & Boteror.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.