SHQIP / ALBANIAN

Miresevini ne Faqen SHQIP te FAMILY+ Blog!

Kjo faqe i dedikohet te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen neper bote. Ketu mund te gjeni produkte dhe artikuj ne kategorite:

  • Prinderimi,
  • Receta Gatimi,
  • Shendeti & Bukuria,
  • Pasurite e Familjes,
  • Marredheniet Familjare,
  • Argetimi i Familjes,
  • Aktualiteti shqiptar & boteror,
  • Kuriozitete, etj.

Te gjitha vijne ne gjuhen shqipe si nje kontribut per ruajtjen dhe trashegimin e kesaj gjuhe te bukur e te lashte.

Ne si themelues te ketij blogu, e konsiderojme Faqen SHQIP si nje hapsire komunikimi me Ju bashkekombas te nderuar. Permes saj ne deshirojme te ndajme mendimet, idete, sfidat dhe sukseset tona individuale dhe familjare. Na shkruani te dashur shqiptare per peshtypjet tuaja per ceshtjet qe ne trajtojme ketu. Gjithashtu, na tregoni cfare tjeter qe do donit te diskutonim ne kete faqe. Urojme te kaloni nje kohe te mire e te vlefshme ne blogun tone.

SUKSESE NE JETE & Tung!

Hapsire per Blerje

FAMILY+ Blog sjell per ju produkte ekologjike, bimore ne oferte te markes “Farmasi”. Me poshte do gjeni sete produktesh dhe produkte, te cilat aktualisht ofrohen me ulje deri ne 65%. Zgjidhni produktet qe perputhen me nevojat tuaja dhe na lejoni te mundesojme realizimin e porosise tuaj.

Produktet e Set-eve mund te blihen edhe vec e vec. Porosia vjen shpejt me poste drejt e ne shtepine tuaj. Pagesa behet ne momentin qe produktet mberrijne tek ju. Per Porosi apo cdo Pyetje qe keni na shkruani ne: familyplusyou@gmail.com, Inbox ne Facebook, ne Whatsapp 0683060427.

Nese jeni te interesuar per te pare gamen e plote te produkteve: per Pastrimin e Shtepise, per Bebet dhe Femijet e vegjel, per Meshkuj, per Palester dhe per Femra, vizitoni FAMILY+ Shop. Lutemi mbani parasysh se faqja jone permban linja promovimi per produkte. Blerja e produkteve qe ne promovojme kontribuon ne ecurine e suksesshme te punes tone. Faleminderit!

Artikujt ne Gjuhen SHQIPE

Nese mendoni se kjo faqe eshte interesante dhe e dobishme per shqipfoles te tjere, lutemi Pelqejeni (LIKE) dhe Ndajeni (SHARE) me miqte dhe ndjekesit tuaj ne rrjetet sociale.

Na ndiqni ne Mediat Sociale: Instagram, You Tube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.