Receta nga Nena Xheni

Kjo eshte nje rubrike shume speciale e FAMILY+ Blog. Nena Xheni, nje nga bashkepunetoret me te dashura te blogut tone, sjell per te gjithe ne recetat e saj te shijshme dhe te shendetshme. Cdo recete eshte e gatuar me pasion e dashuri, ashtu sic vetem Nena Xheni di t’i beje. Recetat ne kete faqe jane ne 2 gjuhe: Shqip dhe Italisht.

Me poshte mund te shihni fotot e disa prej recetave te realizuara per blogun tone nga Nena Xheni:

Hapsire per Blerje

Per te gatuar receta te tilla te shijshme per familjen tuaj, ju nevojiten mjetet dhe enet e duhura ne kuzhinen tuaj. Per kete ne jemi kujdesur qe te zgjedhim per ju mjetet, pajisjet dhe enet e kuzhines me te mira ne qarkullim. Te gjitha keto mund t’i gjeni duke vizituar Departamentin e Kuzhines ne dyqanin tone online. Produktet e mesiperme jane marre pikerisht nga ky departament. Klikoni mbi fotot e produkteve per t’u njohur me detajet dhe per t’i blere ato.

Recetat nga Nena Xheni:

Nese mendoni se kjo faqe eshte interesante dhe e dobishme edhe per miqte tuaj, lutemi Pelqejeni (LIKE) dhe Ndajeni (PASTE) ate ne rrjetet tuaja sociale. Faleminderit!

Na ndiqni ne Mediat Sociale: Instagram, You Tube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

Lexo te tjera RECETA GATIMI SHTEPIE.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.